tell-min
inst-min

وارادات ساعت مچی هابلوت عمده

واردات ساعت از چین توسط گروه زیوران واچ

وارادات ساعت مچی در مجموعه شرکت وارد کننده ساعت زیوران واچ صورت می گیرد. شرکت های وارد کننده ساعت مچی ، واردات ساعت مچی از چین را انجام داده و زیوران واچ نیز واردات ساعت مچی از چین را از میان بهترین انواع کیفیت ساعت در دستور کار خود قرار داده است.

هابلوت عمده تاً مانند بسیاری از مارک های دیگر یک برند سوئیسی است. ساعت هابلوت عمده در سال 1980 توسط آقای کارلوکراکو (carlo crocco ) که یک شخص ایتالیایی تبار بود تاسیس شد.

عمده ساعت هابلوت در حال حاضر به عنوان زیر مجموعه شرکت LVMH (Louis vuitton mo hennesy) فرانسه در حال فعالیت میباشد. این شرکت که یک کمپانی قدرتمند فرانسوی و چند ملیتی بوده که بیش از 60 شرکت مختلف را در خدمت خود دارد و لوکس ترین و خاص ترین کالا ها منجمله عمده ساعت مچی هابلوت را به دنیا عرضه می کند.

کارلوکروکو قبل از تاسیس شرکت عمده هابلوت در ساعت سازی بریل (breil) که زیر مجموعه شرکت بیندا گروپ (Binda group) بوده ، مشغول به کسب تجربه بوده است. او بعد از مدتی استعفای خود را داد تا رویای شرکت ساعت سازی خود را جهت فروش عمده ساعت هابلوت حقیقت بخشد. کارلوکروکو در ابتدا شرکتی با نام MDM Geneve (ام دی ام ژنو) را تاسیس کرد و این اتفاق آغاز پخش عمده هابلوت در سرتاسر دنیا شد.

کارلو در آغاز پخش ساعت هابلوت بر روی نوعی از بند ساعت که از جنس گونه ای لاستیک طبیعی به اسم رابر بود شروع به کار کرد که تولید این نوع بند رابر فرآیندی سه ساله ای را جهت عمده فروشی ساعت هابلوت طی کرد و در نهیات صاحب شرکت ساعت مچی هابلوت توانست اولین ساعت مچی با بند رابر را تولید کند. از منظر مشتریان خرید عمده ساعت هابلوت و همین طور مصرف کنندگان ساعت مچی هابلوت تمامی ساعت مچی هابلوت با بند رابر چه ساعت های اورجینال آن و چه ساعت مچی های کپی هابلوت ، این نوع بند سازگاری بالایی با پوست دست دارد و به هیچ عنوان دچار خرابی و پوسیدگی بند نمی شوند.

در سال 2004 کارلو کروکو با شناختی که از سابقه مدیریتی ژان کلود بیور (( Jean Claude Biver داشت او را به عنوان مدیر عامل ساعت مچی هابلوت انتخاب کرد. وی گزینه مناسبی به این منظور بود چرا که سابقه مدیریتی درخشانی در مجموعه برندهای ساعت مچی آدمارپیگه ، ساعت مچی امگا و همچنین ساعت مچی سواچ داشت. بیور تحولی در پخش ساعت هابلوت ایجاد کرد. وی از همان ابتدای روز کاری خود در مجموعه شرکت ساعت مچی هابلوت به دنبال طرحی خاص و منحصر بود و در نهایت موفق به ساخت ساعت مچی هابلوت مدل بینگ بنگ از جنس لاستیک طبیعی تولیدی از درخت و طلا شد.

عمده ساعت هابلوت مدلهای اورجینال دارای کارتهای هوشمندی هستند که مشتریان خرید عمده ساعت مچی هابلوت اوریجنال می توانند به صورت آنلاین مشخصات خود ساعت را از سرور هابلوت استعلام گرفته و از اصل بودن عمده ساعت هابلوت خود مطمئن شوند.

شرکت های وارد کننده ساعت مچی هابلوت از حضور پررنگ ساعت مچی هابلوت در عرصه های ورزشی اطلاع دارند. ساعت مچی هابلوت عمده تاً اسپانسر تیم های فوتبال موفق از جمله منچستر یونایتد، آژاکس آمستردام ، پاریس سن ژرمن ، بایرن مونیخ و یوونتوس در چند سال اخیر بوده است. شرکت ساعت مچی هابلوت هم اکنون بیش از 80 نمایندگی فعال فروش عمده ساعت مچی هابلوت و فروش تکی آن در دنیا دارد.

ساعت مچی هابلوت عمده تاً دارای مشخصات همسانی هستند که آنها را از سایر ساعت مچی های برند متمایز می کند، برخی از مشخصات این ساعت ها که در ساعت های کپی شرکت وارد کننده ساعت زیوران واچ هم وجود دارد به شرح ذیل است:
- وارادات ساعت مچی هابلوت با قفل های پروانه ای که از یک طرف باز می شوند، نداشتن سگک یکی از مشخصات ساعت مچی هابلوت عمده می باشد
- واردات ساعت هابلوت با طرح هندسی هشت ضلعی خاص که این طرح هندسی باعث شده که عمده ساعت مچی هابلوت هیچ وقت به صورت صفحه ی گرد و یا چهارگوش مطلق در مجموعه های پخش عمده هابلوت پیدا نشود. این طرح هندسی در ساعت مچی هابلوت با بیش از هشت سایز از سایز های کوچک زنانه تا سایز های مردانه بزرگ تغییر می کند.

ساعت مچی عمده هابلوت ازسه کشور ذیل وارد کشورمان می شوند:
واردات ساعت مچی از چین مدلهای های کپی ساعت هابلوت
واردات ساعت از دبی در مدلهای مختلف اورجینال و های کپی
واردات ساعت از سوئیس مدلهای اورجینال ساعت مچی هابلوت
واردات ساعت مچی از چین با مدلهای مختلف ساعت مچی هابلوت که توسط شرکت وارد کننده ساعت مچی زیوران واچ نیز وارد می شود شامل :
- واردات ساعت مچی BING BANG
- واردات ساعت CLASSIC FUSION
- وارادات ساعت مچی از چین SPIRIT OF BIG BANG
- وارادات ساعت از چین MP COLLECTION
و جدید ترین مدلهای ساعت مچی هابلوت کهREFEREE 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA بوده و به زودی در مجموعه ساعت مچی هابلوتِ شرکت وارد کننده ساعت زیوران واچ پیدا خواهید کرد.
درصد زیادی از شرکت های وارد کننده ساعت مچی به عنوان شرکت واردات ساعت از چین شناخته شده هستند.

فروش عمده ساعت های کپی هابلوت در شرکت وارد کننده ساعت عمده زیوران واچ با تنوع و کیفیت بالا انجام می شود. پخش عمده هابلوت از مدلهای خوش فروش آن که قاب رزگلد و مشکی بوده تا مدلهای جدید تر آن که ترکیب رنگ قاب طلایی و استیل رنگ است در مجموعه ساعت عمده هابلوت ما یافت می شود. مجموعه عمده فروشی هابلوت با ساعت مچی زنانه هابلوت با مدلهای متنوع دور نگین با نگین های باگت و یا برلیان مصنوعی تفاوتی با مدلهای اورجینال این ساعت مچی ندارد. پخش هابلوت به عنوان ساعت های کپی در زیوران واچ با موتورهای ژاپنی ساده و یا کرنوگراف میوتا انجام می شود تا مشتریان ما در خرید عمده ساعت هابلوت با خیال راحت به مشتریان دائمی خود فکر کرده و ساعت مچی های خود را ضمانت کنند.

کلمات کلیدی: واردات ساعت مچی ، واردات ساعت ، وارادات ساعت مچی از چین ، وارادات ساعت از چین ، واردات ساعت ار دبی ، واردات ساعت از سوئیس ، شرکت وارد کننده ساعت ، شرکت های وارد کننده ساعت ، شرکت های وارد کننده ساعت مچی، ساعت هابلوت عمده ، عمده ساعت هابلوت ، ساعت مچی هابلوت عمده ، عمده ساعت مچی هابلوت ، هابلوت عمده ، عمده هابلوت ، فروش عمده هابلوت ، خرید عمده هابلوت ، پخش هابلوت ، پخش عمده هابلوت ، عمده فروشی هابلوت